Teslimat Süresi

Siparişiniz ve ödemeniz sistemimizde onaylandıktan sonra, teslimatı yapılmak üzere ürün(ler) (resmi tatiller ve haftasonları hariç) en geç ertesi iş günü içinde kargoya teslim edilir. Ağır kilo metal ürünler stoktan hazır teslim edilse de, hem paketleme hem de kargo şubesinde işlemi uzun sürebileceğinden, yola çıkma süresi 2-3 iş gününü bulabilir.

Siparişiniz kargoya verildiği anda sisteme girilen e posta adresine kargo takip numarası iletilecektir.

Dağıtım süreçlerinde bazı aksaklıklar sık olmasa da yaşanabilmektedir. Böyle bir durum söz konusu olursa, konu hakkında mutlaka size yanıt verilir. Lütfen iletişim kurarken doğru e posta adresiyle iletişim kurun ve her ihtimale karşı yanıtlarımızın spam klasöründe kalabileceğini değerlendirin.

Bizimle shop@agirsaglam.com aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz!

Kargo Bilgisi

Ağırsağlam kargo gönderimlerini Yurtiçi kargo ile yapmaktadır. Siparişlerinize ait kargolar resmi tatiller hariç 09:00-18:00 saatleri içinde kargo aracılığıyla belirttiğiniz adrese teslim edilir. Kargonuzun teslimat süresi, anlaşmalı kargonun teslimat politikasına ve teslimat adresinize göre değişebilir.

199 tl ve üzeri (ağır metal ürünler dahil olmak üzere) tüm siparişlerinizde kargo ücretlerini biz öderiz. 199 tl altı siparişlerinizde kargo ücreti Türkiye içi her yere sabit 18 tl’dir.

Ödeme

Siparişinizin ödemesini kredi kartı yoluyla veya havale – EFT ile yapabilirsiniz. Kredi kartına yönetmeliklerin izin vermediği ürünler harici taksitlendirilebilir.

Ürün İade veya Değişim

Aldığınız ürünleri yeniden satışa mahal verecek bir kullanıcı hatasına maruz bırakmadığınız sürece, hiçbir koşul belirtmeksizin teslimattan sonra 7 gün içinde iade edebilirsiniz.

Bilgi ürünleri ve koçluk hizmetleri sınırlı iade koşullarına sahiptir. Ürün açıklamalarında detayları yazmaktadır.

İade için lütfen öncesinde bize ulaşarak ödeme iadesi veya değişim talebinizin detaylarını paylaşın.

İadelerinizi aşağıdaki adrese yapabilirsiniz:

Vişnezade mahallesi, Sporcu Adil sokak, No: 1/A, Beşiktaş, İstanbul.

Bunun dışındaki bir adrese giden kargodan maalesef sorumlu olamayız. 

İletişim için shop@agirsaglam.com adresinden bize ulaşabilirsiniz!