ağırsağlam hardiyo

000 days 00 hours 00 minutes 00 seconds

Buluşma 28 Ekim Pazar 8:30, Belgrad Ormanı'nda!


Ağırsağlam atletler için kardiyo önemlidir! Beraber her hafta İstanbul’da buluşuyor, ısınıyor, kardiyomuzu yapıyor, soğuyor ve sizin sorularınızı yanıtladığımız bir sohbet yapıyoruz.

Asics Running Team ile beraber yapacağımız antrenmana sen de katıl! Seviyen ne olursa olsun beraber spor yapalım, Asics’den sürpriz hediyeler kazanalım!

#Hardiyo Programı


Asics Running Team antrenörleri ile #hardiyo buluşmalarının yanısıra haftada birçok antrenmana ücretsiz katılabilirsiniz!

Running Technical: Koşunun ardından tekniğimizi ve performansımızı artırmak için egzersizler yapıyoruz.s

Functional Training: Daha iyi koşucu olabilmek için spor salonunda gövde ve kalça kaslarını çalışıyor, sıçrama egzersizleri yapıyoruz. Bu antrenmana katılım için kontenjan kısıtlı, bu yüzden @asicsruntr hesabını takibe, yerini sağlama al.

Sunrise Run: Güneşin doğuşuyla beraber koşuyoruz. Güne ağırsağlam başla, vaktin sana kalsın!

Interval Training: Yüksek ve düşük yoğunluklu tempo koşuları ile yağ yak, gücünü ve dayanıklılığını artır. Seviyene göre grupla, pistte harika bir antrenman yapıyoruz.

Sweat Run: Koşuyoruz. Kardiyomuzu yapıyoruz, sohbet ediyoruz.

Hill Training: Güçlü koşu için, daha iyi kardiyo için tepe antrenmanı gibisi yok. Belgrada servislerimizle gidiyoruz, ormanın içinde antrenman yapıyoruz. Servisler ücretsiz ve kaliteli.

Koşuya Gelmeden Önce!


Antrenman yapabilmek için sağlıklı olduğunuzu bir doktora danışarak öğrenmelisiniz. Ekibimizde sağlık personeli bulunmuyor.

Koşu esnasında Ağırsağlam’da paylaşılmak üzere fotoğraf veya video kayıtları alınabilir. Siz özellikle belirtmedikçe sizin görseliniz de paylaşılabilir, bunu kabul etmelisiniz veya bize belirtmelisiniz.

Hava koşulları gün içinde dahi değişebildiği için, mutlaka yanınızda havlu, sizi ısıtacak ekstra bir giysi ve antrenmandan sonra değiştirebilmeniz için alternatif kıyafetler bulunmalı.

Genelde çantalarınızı bırakabileceğiniz bir çözüm sağlıyoruz, su veya içecek servisi yapıyoruz.

Buluşma Konumu: Belgrad Ormanı


Ağırsağlam Mağazayı Keşfet!

Tüm Ürünler!
Kontenjanlar bitmeden! Sana özel antrenman ve beslenme programları için!Koçluk Al!
+
Ağırsağlam sporcuların gelişmesine katkıda bulunduğunuz için teşekkürler!

Send this to a friend

Burda harika bir şey var: Ağırsağlam Kardiyo Etkinliği! Link de burada: https://www.agirsaglam.com/hardiyo/