AĞIRSAĞLAM APP İLE AKILLI ANTRENMAN!

Ağırsağlam’da uzun süredir sporcuların en iyi antrenman programını nasıl hazırlayacağını, platolardan sıyrılarak güçlenmek ve vücut geliştirmek için antrenman programını nasıl değiştirip periyodize edeceğimizi konuştuk. Ücretsiz antrenman programları ile yüz binlerce sporcunun antrenman performansını yükselttik, sizden gelen sorularla sürekli kendimizi geliştirdik.

Şimdiye dek birçok fitness uygulaması denediniz, kimi uygulamalar kısa süre faydalı oldu, kimileri kağıt kalem kullanmaktan bile daha verimsiz kaldı. Nihayet ağırlık çalışan sporcuların antrenman performansını en akıllı şekilde yönetecek bir sistem düşünüldü. Sizden öğrendiklerimizle şimdi karşınıza daha ağırsağlam şekilde çıkıyoruz. Ağırlık çalışanlar için en iyi fitness uygulaması Ağırsağlam App yakında sizlerle!

application

En basit haliyle ifade edecek olursak, Ağırsağlam fitness uygulaması ağırlık çalışan sporcular için elit seviye koçluk servisini dünyadaki tüm koçlardan daha akıllı ve daha kolay şekilde sağlıyor. Siz sadece ne istediğinizi ve ne hissettiğinizi söylüyorsunuz, biz antrenman anında ve uzun vade programlamada her şeyi size özel olarak yönetiyoruz. İşte ağırsağlam fitness uygulaması:

Sizin için en iyi antrenman programını hazırlıyoruz!

Ağırsağlam app amacınıza ve seviyenize göre en iyi antrenman programını sağlıyor. Piyasadaki 7 günde karın kası çıkarma vaadi veren yazılımları unutun. Ağırsağlam app ömür boyu ağırlık çalışmanıza destek olacak kadar kaliteli program içeriyor!

Antrenman anında dünyanın en akıllı antrenörü yanınızda!

Antrenman programı ne kadar iyi olursa olsun, bizim için daha iyi bir şeyler olabilir. Ağırsağlam app tüm antrenmanlarınızda yanınızda olarak size yapmanız gereken set, tekrar, ağırlık ve dinlenme süresini anında ve size özel optimize ediyor! Siz sadece ne hissettiğinizi söyleyip kendinizi uygulamaya bırakıyorsunuz. Harika olan kısmı şu ki: uygulama dünyanın en iyi antrenörlerinden bile daha akıllı!

Ağırsağlam app ile bilmeniz gereken her rapor elinizin altında!

Herkesin deneyimlediği bir harika antrenman vardır. Bizim için önemli olan her antrenmanınızı harika geçirmenizi sağlamak! Ağırsağlam uygulama, antrenmanda ne hissettiğinizin yanısıra uykunuza, beslenmenize, sinir sistemi yenilenmenize ve yorgunluğunuza göre performansınızı raporlayarak antrenman programınızı güncellemenize yardımcı oluyor. Günden güne, haftadan haftaya, aydan aya bilmeniz gerekenleri raporlayıp, hiç durmadan gelişmenize yardımcı oluyor!

Her zaman beraberiz!

Ağırsağlam app, her zaman sorularınızı sorabileceğiniz ve sizin gibi tutkulu ve bilinçli şekilde ağırlık çalışan diğer sporcularla tanışabileceğiniz bir platform. Arkadaşlarınızın ve favori sporcunuzun antrenmanlarını takip edip onlardan öğrenebileceğiniz daha iyi bir platform olmayacak!

Biz de karmaşadan nefret ediyoruz!

Ağırsağlam app kolayca antrenman yapmanız için var, kafanızı karıştırmak için değil. Hem içeriği, hem de tasarımı ile sizi yormadan piyasadaki en akıllı koçluk servisini sağlayacak!

Özetle Ağırsağlam fitness uygulaması en iyi antrenörlerden akıllı, en ucuz antrenörlerden ucuz, kağıt kalem kullanmaktan daha kolay ve sizi aynı tutkuyu paylaşan bir topluluğa dahil ediyor.

Uygulamadan görüntüler, fiyatlandırma ve diğer tüm detaylar çok yakında.

Merak ettiğiniz her şeyi aşağıya yorum bırakarak sorabilirsiniz!